top of page

HEDA

Elegantní a udržitelný doplněk ručně vyrobený z korkové látky. Kompaktní design nabízí stylové řešení pro nošení každodenních potřeb v jakémkoliv městském prostředí. Navrženo pro ty, kteří ocení ekologické řešení ve stylovém kabátu. 

Kompaktní dimenze kabelky poskytuje elegantní a především ekologickou odpověď navyšujícím se požadavkům udržitelnosti. 

Luxusní kabelky řady Heda s trvanlivým korkovým materiálem jsou skvostem, který spojuje eleganci, udržitelnost a výjimečnost.

Řada kabelek pečlivě vyrobena ze dvou vrstev luxusní korkové tkaniny s důrazem na trvanlivost.

Kompaktní kabelky řady Heda jsou synonymem pro sofistikovanost a praktičnost. Ať už jdete na schůzku, do kavárny nebo na procházku, kompaktní kabelka z řady Heda vám bude věrnou společnicí. Skvělý design, praktičnost a luxusní materiál se tak spojily do jednoho.
Objevte prostornou eleganci nejnovějšího přírůstku do kolekce Heda – tato elegantní zelená kabelka není jen módním výrokem, ale také každodenní nezbytností pro ty, kteří chtějí funkčnost bez kompromisů se stylem. S pečlivou pozorností k detailu je tato kabelka navržena tak, aby pojala všechny vaše denní potřeby.

Organizovaná

Rozměr navržený pro potřeby každodenního shonu, spolehlivě pojme všechny nezbytnosti.

Odolná

Vnější i vnitřní vrstva z korkové látky nabízí dostatečnou odolnost vůči otěru i vodě.

Objevte dokonalou kombinaci stylu a odolnosti s našimi korkovými kabelkami řady Heda. Vyrobeny z toho nejlepšího co příroda nabízí se mohou pochlubit pozoruhodnou odolností vůči oděru i vodě, což zajišťuje, že zůstanou nedotčené během všech vašich dobrodružství. Pozvedněte svou módní hru a zároveň zůstaňte šetrní k životnímu prostředí s našimi elegantními a udržitelnými kabelkami.
Pozdvihněte svůj styl s našimi korkovými kabelkami řady Heda s pohodlným širokým ramenním popruhem. Zažijte nesrovnatelný komfort bez kompromisů. Naše kabelky jsou vyrobeny s ohledem na udržitelnost a spojují ekologické materiály s luxusním designem.

Komfortní

Po vzoru řady Karla, i tato kabelka disponuje širším pásem pro pohodlné celodenní nošení. 

Přehledná

V interiéru kabelky se skrývá příhodná boční kapsa, pro lepší dostupnost drobných předmětů.

Zůstaňte na cestách bez námahy uspořádaní s našimi korkovými kabelkami řady Heda s pečlivě navrženým vnitřkem a pohodlnou boční kapsou. Naše kabelky jsou ideální pro uschování vašich nezbytností vždy na dosah ruky.
bottom of page