top of page

KARLA

Ztělesňující jednoduchost a sofistikovanost, Karla je perfektním společníkem do práce, na nákupy či jiná každodenní dobrodružství. Vyrobena z ekologických materiálů bez námahy kombinuje styl s funkčností. Dostatečně prostorná pro všechny Vaše nezbytnosti, zachovávající si svůj elegantní všestranný design. 

Objevujte drsnou eleganci naší kolekce tašek inspirovaných přírodou. Luxusní korková látka spojená s bavlněnou podšívkou v minimalistickém provedení řady Karla. Ať už prozkoumáváte stezky nebo městské ulice, naše odolná, ale stylová taška je vaším dokonalým společníkem. Dobrodružství čeká!

Minimalistický design vyzdvihuje univerzálnost tašky pro každou příležitost.

Objevte dokonalou směs dobrodružství a stylu s naší nejnovější řadou Karla. Taška vyrobená z odolných obnovitelných materiálů, korku a bavlny, odolávající živlům a zároveň stále šik. Trvanlivá elegance pro moderního průzkumníka. Ať už míříte do kanceláře nebo mimo vyšlapané cesty, udělejte prohlášení, které je odvážné jako příroda sama.

Každá taška je pečlivě vyrobena z luxusní korkové tkaniny s maximální pozorností k detailu a kvalitě 

Přijměte udržitelný styl s naší ekologickou korkovou taškou. Tento prostorný a všestranný doplněk, vyrobený z přírodního korkového materiálu, kombinuje moderní design s ekologickým vědomím dnešní doby.

Prostorná

Pečlivě definovaný rozměr poskytuje dostatek místa pro vše nezbytné.

Robustní

Pás je našitý po téměř celé výšce tašky pro pocit naprosté důvěry při jejím zatěžování.  

Zažijte zblízka přirozenou krásu naší korkové tašky Karla. Pásy, taktéž vyrobené z udržitelného korkového materiálu, luxusně kombinují přirozenou zemitou texturu korku s odolností. Precizní prošívání dodává nádech řemeslného zpracování, zatímco neutrální barva zajišťuje všestrannost. Ať už jej spárujete s kabelkou nebo crossbody kabelkou, naše korkové tašky jsou vždy stylovou a ekologickou volbou.
Přijměte udržitelnou eleganci s naší růžovou korkovou taškou řady Karla. Široký ramenní popruh zajišťuje celodenní pohodlí, ať už chodíte na pochůzky nebo prozkoumáváte město. Tato taška, vyrobená z ekologického korkového materiálu, kombinuje styl s praktičností. Přirozená textura a růžový odstín z něj dělají všestranný doplněk ke každému outfitu. Pozvedněte svou módní hru a zároveň buďte laskaví k planetě!

Pohodlná

Pás široký zhruba osm centimetrů citlivě rozloží váhu na větší plochu ramene a při delších výpravách vám tak šetří síly. 

Praktická

Decentní vnitřní kapsa nabízí užitečný prostor pro věci, které chcete mít stále při ruce.

Přijměte udržitelný styl s naší červenou korkovou taškou řady Karla. Bílá bavlněná podšívka dodává neotřelý kontrast k zemitému korkovému materiálu. Ale je to vnitřní kapsa, která krade show: ideální pro schování vašich nezbytností a zároveň jejich snadný přístup. Ať už jste na cestách nebo se jdete bavit, naše červená korková taška Vám pomůže zkombinovat praktičnost s ekologickou elegancí.
bottom of page